Holowanie bezgotówkowe

W przypadku bycia poszkodowanym w kolizji w Lublinie i okolicach proszę dzwonić na numer 517085057. Autolaweta przewiezie uszkodzony pojazd w wybrane miejsce. Za transport nie zostanie pobrana opłata. Rozliczenie i formalności polegają na wypełnieniu cesji za przewóz pojazdu. Firma pomocy drogowej wyśle cesję bezpośrednio do ubezpieczalni. Drugi proponowany sposób to wypełnienie formularza pomocy drogowej i wysłanie łącznie z fakturą do wypożyczalni. Oczywiście auto zastępcze zupełnie za darmo.

AUTO POMOC - Holowanie

Na drodze czasami są sytuacje niespodziewane. Nawet posiadacze najlepszych pojazdów potrzebują czasami skorzystać z usług pomocy drogowej.
Nasza auto pomoc Lublin to firma, która świadczy szeroki zakres usług, stanowiąc wsparcie dla każdego Klienta, który potrzebuję transportu pojazdu. 

Mottem firmy jest profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych usług.

holowanie bezgotówkowe
Auto lawety Lubelszczyzna

Firma ma kurs na przewóz rzeczy i dodatkowe uprawnienia. Współpracuje w wieloma firmami pomocy drogowej, wypożyczalniami pojazdów i warsztatami np. mechanicznymi lakierniczymi, blacharskimi, mechanicznymi. Ponadto, wysokiej klasy sprzęt, umożliwia bezpieczne transportowanie pojazdów np. po Lublinie lub w dowolną lokalizację którą wybierze, wskaże Klient. Każdy wypadek, kolizja na drodze są stresujące. Dlatego dla maksymalnego ułatwienia tej sytuacji dla Klientów oferowane jest holowanie bezgotówkowe. W takim przypadku wypełniana będzie cesja za przewóz pojazdu, jednak od Klienta nie pobierana będzie żadna opłata. Cesja z fakturą wysłana będzie do ubezpieczyciela. Klient nie płaci gotówki w takim przypadku, czekając później na zwrot od ubezpieczyciela.

Holowanie bezgotówkowe to gwarancja, że Klient nie poniesie żadnych kosztów. Oferowane jest również wynajem auta zastępczego. Rzecz jasna to również jest usługa darmowa.

Pomoc drogowa 24 h/7

Bezpieczeństwo

Konkurencyjne ceny