Laweta Lublin

Przedstawiamy się zwykle jako pomoc drogowa Wrocław, gdyż to w tym mieście znajduje się nasza siedziba. Pragniemy jednak podkreślić, że świadczymy usługi na terenie województwa jako Laweta Lublin oraz pomoc drogowa. Bez względu na to, jak daleko od województwa lubelskiego, Klienta spotkało nieszczęście, może on liczyć na naszą pomoc. Interwencje podejmujemy między innymi w znajdującym się na drugim krańcu kraju, województwie Lubelskim, świadcząc auto pomoc.

auto pomoc Lublin

Laweta

Awaria pojazdu podczas dalekiego wyjazdu jest jeszcze bardziej stresująca niż problem występujący nieopodal domu. Zdając sobie z tego doskonale sprawę, dlatego nasza firma laweta w Lublinie oferuje auto pomoc we Wrocławiu i okolicach. Usługa świadczona na tym obszarze nie różni się niczym w porównaniu do usług świadczonych na terenie województwa lubelskiego.

Holowanie bezgotówkowe

Ażeby zamówić lawetę, Klient powinien zadzwonić do nas nasz numer. Wtedy przeanalizujemy problem i wskażemy najlepsze rozwiązanie. Prawdopodobnie zaoferujemy lawetę lub holowanie Lublin. Następnie nasi pracownicy, wyposażeni w zaawansowany i niezawodny sprzęt, wyruszą w drogę, aby pomóc Klientowi na miejscu. Wskażemy okoliczne warsztaty, którym warto zaufać, a następnie przewieziemy pojazd do punktu wybranego przez Klienta.

holowanie bezgotówkowe

Cena lawety

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi znajdowały się w zasięgu finansowym każdego Klienta. Oferujemy zatem konkurencyjne ceny, zarówno w przypadku pomocy drogowej świadczonej lokalnie, jak i poza województwem lubelskim. Cena holowania zależna jest przede wszystkim od miejsca docelowego transportu. Opłatę naliczamy za liczbę kilometrów, przy czym im dłuższy całkowity dystans do pokonania, tym niższa stawka za jeden kilometr. Usługa holowania wymaga przejechania wielu setek kilometrów, stąd też maksymalna stawka kilometrowa nie przekracza w tym przypadku 1,5 zł. Niemniej jednak każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego jesteśmy skłonni negocjować cenę auto pomocy we Wrocławiu, jak i w każdej innej lokalizacji.