holowanie bezgotówkowe

Współpraca

Oferta obejmuje szeroki zakres usług szczególnie to autopomoc Lublin. Oczywiście usługi pomocy drogowej na terenie województwa lubelskiego i Polski też są w ofercie. Cokolwiek nieprzewidzianego spotyka naszego Klienta na drodze, może on liczyć na wsparcie. Telefonicznie uzyskujemy niezbędne informacje dotyczące ogólnej charakterystyki problemu. Następnie, po błyskawicznej analizie, podejmujemy właściwe działania. Organizujemy autolawetę, aby jak najsprawniej przewieźć pojazd we wskazane miejsce. Kiedy nasz specjalista dociera do Klienta, służy pomocą doradczą w zakresie wyboru odpowiedniego warsztatu.

Pomoc drogowa 24 h/7

Bezpieczeństwo

Konkurencyjne ceny

AUTO-POMOC

Współpracujemy z licznymi warsztatami na terenie Lublina oraz całego województwa. Znamy fachowców, i znając ogólne przyczyny awarii i zakres mechaniki, elektryki także lakiernictwo i blacharstwo samochodowe wiemy jaki warsztat polecić. Ostateczna decyzja dotycząca wyboru warsztatu należy jednak oczywiście do Klienta. Klient dzwoniąc pod numer 517085057, ma pewność, że uzyska niezbędną informację, pomoc. Do dyspozycji są 4 autolawety także dobre do np. do wyciągania pojazdów samochodów z pobocza, z rowu z głębokiego błota. Każde z działań w ramach auto pomocy wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.
Wieloletnim doświadczenie w branży pomoc drogowa zdobywane od lat 80. Wykonaliśmy niezliczoną liczbę interwencji, pomagając tysiącom Klientów. Niezależnie od pory roku czy dnia i nocy, a także rodzaju awarii i typu samochodu, nawet do 4 ton np. i gabarytów typu Sprinter 906 z maksymalnym rozstawem osi pomoc drogowa gotowa do usług.