Udzielanie profesjonalnej pomocy przy wypadkach drogowych to nie tylko ratowanie ludzi – to również ogół kwestii związanych z zabezpieczeniem pojazdów. Podobnie sytuacja ma się w przypadku awarii czy nagłych usterek auta na drodze. Solidna i niezawodna pomoc drogowa „AUTO-BĘC Michał Wójcik” to firma, która gwarantuje kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi na terenie Lublina i innych miast w województwie lubelskim oraz na drogach w całym kraju.

 

Oprócz typowych, oferowanych przez autopomoc usług, takich jak holowanie pojazdu, organizacja naprawy, transport samochodu do warsztatu, świadczymy także szereg dodatkowych czynności na rzecz naszych klientów. Wszystko po to, aby wypadek czy awaria samochodu nie wiązały się z koniecznością załatwiania stresujących formalności w urzędach i ubezpieczalniach.

Specjalizujemy się m.in. w pomocy w:

  • udostępnianiu naszym klientom samochodów zastępczych na czas trwania naprawy uszkodzonego auta,
  • udzielaniu pomocy w kwestiach związanych ze złomowaniem pojazdu,
  • profesjonalnym doradztwie prawnym i finansowym,
  • skupowaniu aut.

Autopomoc 24 h

Nasze profesjonalne i kompleksowe usługi adresujemy do kierowców i posiadaczy aut osobowych, dostawczych, motocykli, quadów, przyczep, maszyn rolniczych oraz wielu innych pojazdów. W razie potrzeby gwarantujemy bezpieczny i sprawny transport na terenie całej Polski i Europy. Przede wszystkim zaś, działamy na terenie Lublina i okolic na przykład Lubartowa, Łęcznej i Świdnika, oferując także szereg usług serwisowych w ramach mobilnego warsztatu samochodowego, jak:

  • wymiana kół,
  • wyciąganie auta z pobocza lub zaspy,
  • uruchamianie silnika przy słabym akumulatorze.

Jestsmy w Twoim zasiegu!

Napisz do nas

509 042 316

michalwojcik84@op.pl