Pomoc drogowa „AUTO-BĘC Michał Wójcik” 509 042 316 oferuje kompleksowe holowanie pojazdów na terenie Lublina i pozostałych miast regionu, jak również w całej Polsce. Zapewniamy autoholowanie samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, motocykli, quadów, a także maszyn budowlanych, przyczep i niestandardowych maszyn rolniczych. Szeroki zakres naszych usług w połączeniu z nowoczesną flotą samochodów i autolawet czyni naszą pomoc drogową niezastąpionym wsparciem dla wszystkich tych, którzy chcą sprawnie, bezpiecznie i tanio odholować uszkodzony pojazd z miejsca wypadku lub awarii.

 

Kolizja lub nagła usterka samochodu niemal zawsze oznaczają dla kierowcy stres i konieczność zmiany planów. Brak samochodu może w znaczący sposób utrudnić codzienne funkcjonowanie, dlatego sprawnie i pewnie działająca pomoc drogowa często jest na wagę złota. Wybierając nasze usługi, nie musisz martwić się o przestoje w pracy ani rezygnować z zaplanowanych wcześniej aktywności. AUTO-BĘC to nie tylko tania autolaweta, która sprawie i bezpiecznie dowiezie Twój samochód do serwisu. To także profesjonalna pomoc w uzyskaniu darmowego samochodu zastępczego w przypadku poszkodowania w kolizji lub wypadku samochodowym, na czas trwania naprawy w warsztacie.

Tania laweta 24 h

Miałeś wypadek? Przytrafiła ci się kolizja? A może niespodziewanie, auto odmówiło ci posłuszeństwa na drodze? Ważne jest to, że nasze lawety są w ciągłej gotowości, by sprawnie dojechać na miejsce zdarzenia, niezależnie czy będzie to Lublin, Lubartów, Łęczna czy inne miasto lub miejsce w regionie czy Polsce. Nasza lokalizacja gwarantuje możliwość dojazdu i udzielania fachowej pomocy na głównych szlakach komunikacyjnych województwa lubelskiego: drogach ekspresowych S12, S17 i S19, jak i krajowych: nr 2 i nr 12. Nasza laweta dotrze wszędzie tam, gdzie będziesz jej potrzebował!

Jestsmy w Twoim zasiegu!

Napisz do nas

509 042 316

michalwojcik84@op.pl